Untitled-1

Menu   

Untitled-1

[n*o] Freelancer Clan   

Untitled-1

Link to us   

[n*o] Ogame Alliance

Untitled-1

Team Speak   

new*order TS Server TeamSpeak Server

http://www.neworderclan.net :: View topic - vzor prihlasky
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
http://www.neworderclan.net Advanced Search

vzor prihlasky

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    http://www.neworderclan.net Forum Index -> Andromeda - přihlášky pro vstup do aliance
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Dawy

Status: Offline
PostPosted: Wed Jan 27, 2010 4:52 pm Post subject: vzor prihlasky Reply with quote

takhle nejak by jsem si predstavoval, ze by mela prihlaska vypadat ...

Elpin wrote (View Post):
Vsechny vas zdravim,
chtel bych pozadat o sanci byt vasim clenem.

Zde je vyzadane info o me:

• jsem online vicemene stale (mam narocnou praci z domu, nikam ven se bohuzel moc nedostanu, coz ale prospiva ogame - viz cas ktery pisu tuhle prihlasku)
  • vek: 24
  • komunikacni programy: icq
  • body: 105.512

Co se tyce duvodu proc zde pisu:
Nejprve bych chtel rict ten obecny. Hraju na uni 2 uz delsi dobu a pomerne aktivne. Do zadne aliance jsem se zatim nehlasil, protoze jsem nevidel duvod. Aliancni utoky i obrana jsou na uni 2 zakazane a kolikrat jsem byl svedkem kdy pomerne pocetna aliance byla skoro rozmetana jen jednim silnejsim hracem. Proto jsou slabsi aliance v uni 2 absolutne bezpredmetne. Nyni se ale pomalu dostavam do TOP 500 a tam uz je mirne tlacenice. Diky vyssimu poctu bodu mam ale moznost se stat clenem aliance silnejsi. Jako te vase.

Duvody proc jsem se rozhodl pro vasi alianci:

• Pred par dny jsem si vsiml ze si jeden z vasich clenu postavil zakladnu blizko me a zacal na me posilat letky. To me velmi zaujalo, pac zatim si me nikdo nejak moc nevsimal. Jen jeden clovek z Top10 a pak jen par farmaru, kterym clovek vzdycky se surkama uleti a nebo jim hodi ninju a podruhe se uz farmari nepokusi. Vas hrac byl ale vytrvaly a inteligentne provadel FS. Timto nechci rict ze se vstupem do vasi aliance snazim vyhnout utokum. Dotycny je jak se zda pres tyden do 5ti hodin v praci, takze stejne stihne udelat jeden utok denne, kteremu neni problem se vyhnout. Chci tim jen rict ze kdyz vidim kvalitni hrace v urcite alianci, tahne me to tam.
  • Druhym duvodem je vyber vasich clenu, ktery opravdu oddeluje zrno od plev.
  • Poslednim, ale nemene dulezitym duvodem je tato stranka, ktera napovida ze nejste jen dalsi "jak prisli, tak odesli", ale zda se ze mate tradici, ktera tady jeste nejakou dobu bude.

Toliko k mym duvodum.

Co ziskate vy mym vstupem, necham posoudit vas. Minimalne ziskate clena, ktery ma spoustu casu hrat ogame, svedomite provadi utoky (kazdou noc rozesilam 500 malych transportu ruzne "sbirat" suroviny a tim zajistuji rust) a samozrejme FS.
S nikym se nehadam a i kdyz se mi stalo ze mi dvakrat kuchli letku za par milionu (od te doby mam v mobilu upominku na FS kdyz jdu spat), uznal jsem svou chybu, sebral se a opet postavil na nohy.

Diky za vas cas a precteni ne prilis kratkeho topicu Wink

S napetim budu ocekavat vasi odpoved.
Elpin

Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view http://www.neworderclan.net Forum Index ->  Andromeda - přihlášky pro vstup do aliance Time synchronized with your computer time
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum