Untitled-1

Menu   

Untitled-1

[n*o] Freelancer Clan   

Untitled-1

Link to us   

[n*o] Ogame Alliance

Untitled-1

Team Speak   

new*order TS Server TeamSpeak Server

http://www.neworderclan.net :: View topic - N*O na V6
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
http://www.neworderclan.net Advanced Search

N*O na V6

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    http://www.neworderclan.net Forum Index -> Vše o hře
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DJMatriX

Status: Offline
PostPosted: Sun Mar 09, 2008 8:58 am Post subject: N*O na V6 Reply with quote

Hoj, na V6 jsem chtěl založit taktéž N*O jako vzpomínku na partu bezva lidí a na hezké vzpomínky s nimi. Jeden hráč mě předbehl takže jsem vstoupil k němu. Jsme tam 3, bohužel jen já k vám patřil. Čekám a doufám že se ozve někdo koho znám z V3 a přidá se a budeme budovat čest a slávu i na V6.Hraju tam pod jmenem Depena, zřejmě proto mě hráč Raiden nepoznal a jen obvinil z kopíráctví.Proto bude asi dobré o existenci této ali na V6 zde informovat a bylo by dobré zde založit další vlákno pro přihlášky do V6. S pozdravem vzpomíná váš věrný hrác DJMatriX Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Richi

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 4:40 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

No jsem zvědav, co ti napíše jinak velmi slušný Dawy. Pokud napíše pouze slušná slova, tak jich moc nebude.

Pokud jsi začal hrát na V6, tak jsi nemusel odcházet z aliance na V3 a tvůj vstup do nějaké cizí aliance na V6 nás rozhodně nechává lhostejnými.
Myslím, že to nejlepší co by jste měli udělat je okamžitě změnit název a neschovávat se za název naší aliance.

Vlákno pro přihlášky na V6?
No, je vidět, že jsi stále stejný šprýmař a tvůj smysl pro humor je stále stejně obdivuhodný.
Back to top
Dawy

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 8:07 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

nemám moc času, takže jen krátce ,,, na V6 aliance new order hrát v nejbližší době nebude ,,, nemáme to v úmyslu ,,,

http://board.ogame.cz/thread.php?threadid=6594

Back to top
DJMatriX

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 8:38 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

Proč jsem přestal hrát na V3 jsem psal ale ještě to zopakuji: práce a škola/před zkouškami/ a ogame se všechno dohromady zvládat nedalo a mrazit jsem nechtěl. Učet jsem dle rady někoho od vás PŘEDAL jinému hráči a to on odešel a vyváděl kde co, ne já pak jsem to raději smazal. Po zkouškách jsme měl zase více času a využil šance při vzniku v6. Vstoupil jsem do tehle "cizí" ali protože jsem myslel že je to někdo třeba z v2, jak se ukázalo nebyl. No co už. Já nemám rozhodně potřebu se za nikoho skovávat nehledě nato že tam N*O stejně skoro nikdo nezná, takže to nebylo z toho důvodu jak mi tady podsunujete ale z úcty a vzpomínky na vás. Myslel jsem že kamarád je vždy kamarád a já vás tak beru, dost mě mrzí že vy mě tak neberete jenom proto že jíž s vámi nehraju na v3. Takže tím jsem u vás přestal existovat. Musím řict že jsem tím hodně zklamaný. Z té ali tam tedy odejdu, zakladatel kopírák ať si tam dělá co chce. Omlovám se že jsme si dovolil tak mnoho a takovou hroznou opovážlivost vím že mě za věrnost a úctu je málo oběsit,upálit,zastřelit a hodit do hnoje je málo ale co se dá dělat.Takže jsem pro vás přestal existovat jako vy pro mě, sbohem tedy.
Back to top
Richi

PostPosted: Sun Mar 09, 2008 9:02 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

Problém zřejmě nebude v tvém předešlém působení v naší alianci, ale spíše v názvu aliance na V6.
To, že jsi byl náš hráč a namočil se do této kauzy je zřejmě jen nešťastná souhra okolností.

Založ si tam svou vlastní alianci a vybuduj ji v podobně silnou jako neworder, nebo můžeš převzít jeden z volných účtů, které v tuto chvíli na V3 máme.
Jako nášemu bývalému členu bych ti takový účet bez obav svěřil. Účet možná nebude nejlépe rozehrán, ale pro start a setrvání u hry v naší alianci by to bylo přínosné pro obě strany.
Back to top
DJMatriX

PostPosted: Tue Apr 15, 2008 4:32 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

Tak po dlouhé době jsem opět zavítal, jak vidíte stále jsem na vás nezapoměl, snad ani vy na mě. Rozhodl jsem se využít tvé nabídky Richi a poprosit o darování nějakého účtu na V3, je jedno jak to bude rozehráté mě o rank nejde. Nemyslete si že se chci vrátit jenom proto že mě jinde zničili, tak to není.
Back to top
Richi

PostPosted: Wed Apr 16, 2008 2:01 pm Post subject: Re: N*O na V6 Reply with quote

Mrknu jaké účty tam máme, zatím si klidně udělej nový účet na V3 ať můžeme komunikovat ve hře a ozvy se mi prosím.
Back to top
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view http://www.neworderclan.net Forum Index ->  Vše o hře Time synchronized with your computer time
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum