Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

 
Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   


Untitled-1

Partners   


Untitled-1

Link to us   

 
Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

 
 You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

table_news_sliced
 
[n*o] : Udalosti za posledne 2 mesiace - Jun a Jul 2008
 
 
[n*o]


Dvaja noví piloti v [n*o]

Nazdar [n*o]! Slúbil som už dlhšie, že napíšem túto newsku, ale jaksik furt nebol čas a tak, veď viete.. No ale konečne som sa odhodlal a preto by som rád u nás privítal pilotov Luckyho a Lukera. Vstupný test zvládli na výbornú a preto už takmer 2 mesiace nosia pred svojimi nickmi hrdý tag [n*o]. Tiež sa k nám pridal náš bývalý člen King, ktorý síce toho veľa nenalieta (problémy s netom), ale môže odovzdať kopec skúseností novej generácii, hlavne čo sa týka modingu, alebo tvorby lodí. Keď už sme pri lodiach, Luker s Hellom sa stali novými členmi klanovej - Phoenixovej - lodenice, a po veľmi dlhej dobe sa tam zase plánujú a zhotovujú nové vesmírne plavidlá. Obrázky nákresov aj testov týchto nových lodí si môžte pozrieť na fóre. Ostatne, naša klanová loď - Salamander Mk III - má za sebou posledné úpravy a testy a je pripravená na zaradenie do predaja na klanovej základni v Tohoku. Malo by sa tak stať v ďalšej verzii modu. Kedy to ale presne bude, vie len sám Strail.

Obrázky z Testu pre Luckyho a Lukera:


Void sa nám za tie 2 mesiace malinko pozmenil. Kopec ostrieľaných pilotov a starých psov server opustilo, no na druhej strane prišla na server nová krv - hlavne v podobe nezávislých freelancerov a pirátov. Našu diplomaciu doplnili 2 formácie - klany [RAF] a |YMER|. Republican Armed Forces hrajú RP blízku Navy, čiže s nimi môžme rátať ako s potencionálnymi spojencami - zdá sa, že sú to všetko už skúsení a dobre organizovaní piloti. Skupinka s názvom YMER je opradená tajomnou severskou mystikou, a ich RP je podľa toho čo deklarovali na void fóre pirátska. Na radaroch [n*o] budú preto blikať červeno. Potešujúcou správou je, že sme si opäť polepšili v štatistike NPC Kills. Šakal to zatiaľ dotiahol na 33.333 zostrelov a na päty mu už začína šliapať Hell, ktorý sa nedávno prehupol cez 10.000-ci zostrel. Postupne sa pridávajú aj Lucky s Bersom, čo nás v rámci servra vynieslo na 9.-te miesto (globálne výborná 45. priečka).


Void PvP Event, Salamander Mk III (Testovanie), Šakalove zostrely:


Nechcel by som zabudnúť ani na Galaxy Server. Od 1. júla totiž funguje na úplne novom móde so špeciálnou inštaláciou a cez vlastného klienta - aktivácia cez FLMM preto odpadá. Takže kto by mal chuť skúsiť dačo iné než Void, nech nainštaluje tento mód a môže potom na fórum napísať pár riadkov o tom, ako tento mód vyzerá a či je naozaj tak kvalitný ako autori sľubovali. Nový Galaxy mód sa dá stiahnuť na oficiálnych stránkach servra: http://www.galaxyserver.eu v sekcii Downloads. Pre túto chvíľu všetko, Letu Zdar !!

Republican Armed Forces [RAF]

|YMER|-[X]
 
 
Posted by Salgado on Sun Jul 20, 2008 12:35 pm
(Read More... | 26 comments | [n*o] | Score: 0)
 

table_news_sliced
 
[n*o] : Novy mod na Void-e
 
 
[n*o]
Novinky z Voidu

Zdárek ! Na našom domovskom servri nastala výmena modu, stary mód Void 2112 nahradila nová verzia s označením 2115. Po drobných komplikáciách sa niekoľkokrát zmenila verzia tejto 2115-ky ale mod, ktorý nájdete k stiahnutiu tu na stránkach je už verzia finálna. Neskoršie Upgrade modu bude prebiehať automaticky, bez potreby ďalšej inštalácie. Samotný mód zaznamenal naozaj razantnú zmenu - všetky doteraz známe systémy, lode, výbava a komodity síce zostali aj v novom mode, pribudlo však spústa nových, takže teraz server The Void zahŕňa:

1. 115 Systémov
2. 2579 Dokovateľných miest (Planéty, Základne)
3. Klanové základne
4. 50 Ozajstných 3D systémov
5. VHF Nomad Highbred + Cruisery, Destroyery a BS (Battle Ships)
6. Nové komodity a Role-Play Licencie

Mód je stále vo vývoji, do nových systémov budú postupne doplnené zaujímavé obchodné trasy, nová výbava a nové lode. Takisto vzhľad aj ponuka klanových základní sa bude meniť a časom dopĺňať, podľa záujmov a potrieb ich vlastníkov.Pri inštalácii modu je dôležité postupovať tak, ako tu bude uvedené, inak sa na server nedostanete:

1. Tento mod je .exe súbor, takže akákoľvek manipulácia s FLMM odpadá. Mod si sám vytovrí ikonku Void-u na ploche, pomocou ktorej sa budete na server pripájať. IP adresu aj Port si inštalácia nájde sama, takže toto riešiť nemusíte.
2. Je nutné, aby ste deaktivovali všetky aktivované mody vo FLMM. Pre nový mod musí zostať len čistá FL inštalácia bez modov alebo iných patchov.
3. Pri inštalácii modu, postupujte krok za krokom - inštalácia si vypýta cestu k adresáru kde máte svoj Freelancer nainštalovaný. Väčšinou to býva C:/Program Files/Microsoft Games/Freelancer, ale je možné že ste si zvolili inú cestu, a na iný disk. V tom prípade je treba ručne nastaviť túto path k Vašej FL inštalácii.
4. Pred kopírovaním modu na disk, Vám inštalácia položí poslednú otázku. Buď máte svoj Freelancer zálohovaný (CD-čko, Image, alebo inak) a v tomto prípade kliknite na odpoveď NO, alebo ak svoj Freelancer zálohovaný nemáte kliknite na YES a inštalácia modu Vám sama spraví túto zálohu na disku C.Naša klanová základňa sa nachádza v systéme Tohoku, asi 12K od skokovej brány zo Sparty smerom na skokovku do Hokkaida. Pracuje sa na tom, aby bola už čoskoro na túto bázu umiestnená aj naša klanová loď Salamander Mk III. Čo sa týka RP, tak nám na servri pribudli tri nové klany. Klan -=TERCIO=- nie je až tak úplne nový, pozostáva totiž z členov zaniknutého klanu ESPANA s leadrom Coyote-m. Zamerajú sa na ochranu svojho priestoru a to Omicronu Alpha, v našej diplomacii začínajú na neutrálnej pozícii. Ďalším staronovým klanom sú piloti zo skupiny [Dacia]. Sú to bezkonfliktní a pohodoví típci, lietajúci prevažne v systéme Nomad 1. Ich RP sa dá považovať za Navy, pre nás neutrálni. No a poslednou grupou sú nováčikovia z ruského klanu [Orden-RT] - náš potencionálny spojenec do budúcnosti - Russian Tampliers - začínajú takisto na nule, neutralita.

-=TERCIO=-

[Dacia]

[Orden-RT]
Peace In Space !!

 
 
Posted by Salgado on Thu Jan 31, 2008 11:10 am
(Read More... | 38 comments | [n*o] | Score: 5)
 

table_news_sliced
 
[n*o] : Narodeniny
 
 
[n*o]
Narodeninová stretávka [n*o]

Ahoj ! Aj keď troška s oneskorením, predsa len - sľúbil som Vám nejaké tie obrázky z narodeninovej stretávky. Mimochodom, dopadla veľmi dobre, zišlo sa nás (aj s túlajúcim sa Richim) - 10 n*o-čkárov - celkom fajn číslo. Tu sú screeny:Rád by som tiež oznámil, že túto nedeľu (9. decembra 2007) sa uskutoční vstupný test pre našich 2-och RCT-ov - Atreja a Jikru. Akcia začne o 18.00 v systéme Colorado pri planéte Denver. Trasu Vám už hádam ani netreba pripomínať, a kto by chcel - nájde ju v sekcii "Recruit Test" tu na webe. Dúfam, že po nedeli sa náš klan rozšíri o 2-och vynikajúcich pilotov - držíme palce.

Na Void servri všetko speje k vydaniu už 4-tej verzie modu. Nepoviem Vám, kedy presne sa tak stane, ale môžem Vám garantovať, že sa máte všetci na čo tešiť - bude to totiž mimoriadne vydarený a prepracovaný mod s množstvom prekvapení a nových vychytávok. Tak zatiaľ toľko - Letu Zdar !!


 
 
Posted by Salgado on Mon Dec 17, 2007 3:33 am
(Read More... | 22 comments | [n*o] | Score: 5)
 

News ©
Untitled-1

Diplomacy   

Untitled-1

Want to Join !   

Untitled-1

Main Menu   

 
HomeHome  
    Home
Members  
    Private Messages
    Profile
    Your Account
    Members List
    Groups
Community  
    Supporters
    Search
    Forums
    Surveys
Statistics  
    Statistics
    Top 10
Files & Links  
    Downloads
    Web Links
News  
    News
    Submit News
    Topics
Other  
    Site Map
    Donations
    Stories Archive
    Content
    Recommend Us
    Feedback
    FAQ
    Docs
    Evo UserBlock
Untitled-1

User Info   

 Welcome, Anonymous
Nickname
Password
(Register)
Membership:
Latest: Hunter
New Today: 0
New Yesterday: 0
Overall: 104

People Online:
Visitors: 7
Members: 0
Total: 7

Online Now:
Untitled-1

Online   

1: [n*o] Clan Video 3 33 times
2: Void Toolbar 21 times
3: Freelancer Mod Manager 1.4  164 times
4: Freelancer GLS Workaround 94 times
5: Void 2112v5A Mód 47 times


Spambot Killer
Site Map

[News Feed] [Forums Feed] [Downloads Feed] [Web Links Feed] Powered by HTML Purifier[Validate robots.txt]


PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi.
All logos, trademarks and posts in this site are property of their respective owners, all the rest © 2006 by the site owner.
Powered by Nuke-Evolution.

[ Page Generation: 0.35 Seconds | Memory Usage: 3.66 MB | DB Queries: 55 ]

.