Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   

Untitled-1

Partners   

Untitled-1

Link to us   

Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html :: View topic - Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Advanced Search

Recent Topics   Next 6 >>  
 Forum   Author   Replies   Last Post 
Výkrik do tmy! 2016 General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 4 Mon Oct 09, 2017 6:50 pm
moonman View latest post
Star Citizen General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 14 Mon Oct 09, 2017 6:48 pm
moonman View latest post
Galaxy Other mods / Ostatné módy a servre Orilion 2 Fri Sep 13, 2013 5:51 pm
Orilion View latest post
© TTY-70002 "Warthog" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Mon Sep 02, 2013 5:19 pm
Kuze View latest post
Project "Bird of Prey" 3D Modely / 3D Models Kuze 4 Sat Aug 31, 2013 10:17 am
moonman View latest post
© LR-36I "Goshawk" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Tue Aug 27, 2013 9:14 pm
moonman View latest post

Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Goto page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index -> Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kuze
Shipyard Leader

Status: Offline
PostPosted: Mon Aug 09, 2010 10:11 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Welcome in the clan mate! Very Happy

ModDB - deviantART
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Mon Aug 09, 2010 3:47 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Welcome in n*o Fingolfin!  Smile

Back to top
View user's profile Send private message
Hellkrusher
Void Clan Leader

PostPosted: Wed Aug 11, 2010 7:23 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Welcome on board mate Wink

Back to top
Josephosss

PostPosted: Tue Aug 17, 2010 5:57 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj, jmenuji se Josef (z toho mam taky nick-Josephosss) a je mi 17 let.
Freelancer jsem zacal hrat asi pred rokem a pul, bohuzel jsem nemel pristup k Internetu, takze jenom SP, ktery jsem dohral dvakrat. Asi pred pul rokem jsem Freelancer naistaloval znovu, a zacal jsem hrat na Discovery serveru, kde v soucasne době porad hraji.
K Void serveru jem se dostal pres Oriliona, ktereho jsem potkal na Discovery serveru.
K [n*o] bych se chtel pridat hlavne proto, ze jsou tady CZ a SK hraci a take pro vas postoj k piratum.

--Josephosss
Back to top
Salgado
Void Server Admin

PostPosted: Thu Aug 19, 2010 2:46 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj, myslím, že nič nebráni tomu aby sme ťa vzali medzi nás do n*o. Ori ti už určite vysvetlil a ukázal ako to na Voide chodí, a takisto ako to chodí u nás v klane. Ak teda súhlasíš s našimi pravidlami a s pravidlami servra, kľudne si tam hore sprav charaktery s n*o tagmi (pre obchdníka samozrejme zrkadlo). Ak budeš chcieť dáke už hotové chary premenovať, stačí povedať. Takže vitaj v n*o!.

http://www.neworderclan.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Richi
Void Legend

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 2:35 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Jak jsme na tom s přijímáním členů hovořících jinými jazyky?
Pověřil mě Zarg (alespoň myslím, že je to správný název) abych se zeptal jestli může do n*o. Tuším, že je někde z Británie. Trochu jsem mu vysvětloval, jak na tom jsme. Odpověděl, že FL hraje kvůli boji, ne kvůli povídání.  Very Happy
Pokud si má sklerotická hlava pamatuje, zřejmě to je ten samý, který byl chvíli u BL ale neměl rád zabíjení bezbranných a slabších.

Back to top
moonman
Void Veteran

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 5:54 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Richi wrote (View Post):
Jak jsme na tom s přijímáním členů hovořících jinými jazyky?
Pověřil mě Zarg (alespoň myslím, že je to správný název) abych se zeptal jestli může do n*o. Tuším, že je někde z Británie. Trochu jsem mu vysvětloval, jak na tom jsme. Odpověděl, že FL hraje kvůli boji, ne kvůli povídání.  Very Happy
Pokud si má sklerotická hlava pamatuje, zřejmě to je ten samý, který byl chvíli u BL ale neměl rád zabíjení bezbranných a slabších.

No zarg ma syna niekde v syndicate ak suhlasi s tym zeho nebude branit preco nie x) ,ale celkovo mne az tak nevadi zeby niekto bol s inym jazykom...len ci mu nebude vadit to ze sme vyrecny mi Smile

Instagram/ - sadmansworld.eu
Back to top
Hellkrusher
Void Clan Leader

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 7:38 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

No hej Zarg je tusim otec Syn-Nova... a tato sprava od Oriho mu moc nepomaha Very Happy ZARG
Casto sa s nim stretavam, porozpravam sa s nim o tom...
A inak videl niekto v poslednej dobe Lexana??? Tomu by som tiez rad predlozil navrh este raz lebo ocividne ako ESF zmizlo zo servra prestalo ho to bavit...

Back to top
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 8:35 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

No hej, ZARG je otec hráče ze syn Nova/XD. Tak co se týká black listu, je to tam popsané Very Happy útočil na nás aniž bychom ho napadli nebo na něj vystřelili... . To je na leaderech jestli mu odpustíme (neříkám, že je to špatnej člověk abysme si rozuměli Wink ). Jen se musíme zamyslet nad tím, že zahraniční hráči si moc na našem foru asi nepokecaj, skrz to se taky nabízí otázka jak by naše forum vypadalo(myslím tím topics a posts v eng forme) anebo by stále bylo naše forum v cz/sk? ZARG je každopádně dobrej fighter. Jediným zatím mimočeským a mimoslovenským hráčem je Fingolfin, a kdyby se naše řady rozrostly o brita ZARGA a ukrajince Lexiho, naskytla by se otázka zda jim poupravit jazyk některých částí fora anebo neupravit. Výhodou je každopádně to, že by se n*o klan otevřel větší komunitě zahraničních Voidianů,kteří jsou dobrými piloty a chtěli by ohledně naší RP k nám. Byl by to zajímavý krok, tuším že n*o klan nebyl za 5 let jiný než cz/sk nebo se pletu?Takže by to chtělo velké rozmýšlení nad tím, zda tak velkou změnu udělat nebo ne a asi by se k tomu měl také vyjádřit hlavně zakladatel Dawy. No ale pravda, že v minulosti,kdy já ještě u n*o nepůsobil, se tu vystřídali hráči z Polska a i někdo z Ukrajiny tuším. Jsme kolektiv a rodina na Voidu, takže to rozhodnutí které se uskuteční beru i já Wink

Pokud by se ale teda rozhodlo, že některé zahraniční hráče, kteří disponují pvp skillem budeme vítat mezi nás, asi by bylo dobré jim některá důležitá témata poskytovat v anglické formě, ikdyž má angličtina není moc dobrá, tak bych nechtěl aby se tito hráči třeba mohli někdy cítit v našem klanu řekl bych - "odvrženě" co se jazykové bariéry týče jestli rozumíte, ale to je jen můj názor.

Back to top
Richi
Void Legend

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 12:03 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Já bych byl pro takové přijetí. Zarga z minulosti neznám, netroufám si ho nějak více hodnotit, znám ho jen z poslední doby.
Nicméně jestli k nám chce sám a dobrovolně, obeznámen se všemi jazykovými problémy, proč to nezkusit.
Nic horšího se nemůže stát, než že po nějakém čase odejde, stejně tak, jako mnozí jiní hráči.
A že nepatří mezi základní slovanskou komunitu? Zájem hráčů upadá, možná je správný čas se více otevřít. Vždyť všechny naše příspěvky na fóru mohou být napsané jak česky tak anglicky. Sice v angličtině neumím nic napsat, ale ono není většinou o čem psát a nějaké základní důležité sdělení není problém kvalitně někým z vás přeložit.

Back to top
Neuromancer
Void Veteran

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 3:33 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

n*o vždy byl cz/sk/pl, ale především slovanský klan. Pravda, měli jsme tu jeden čas i jednoho itala (Montoya), ale ten žil v ČR a mluvil česky, takže komunikovat s ním nebyl problém. Ale na férovku pánové - Ani za zlatý prase tu nechci anglicky mluvícího člověka. Překopávat kvůli němu forum a komunikovat s ním jiným jazykem, i ve hře mě to obtěžuje, natož pak tady. S vámi všemi můžu mluvit, jak mi zobák narost, a je mi milé, že i ve hře, kde se všichni baví anglicky, mohu já mluvit tak, jak je mi přirozené a dává mi to ze hry uplně jiný požitek. Tohle by byl velmi rušivý element.

Ano, uznávám - Jsme funkční klan s dlouholetou tradicí a všichni táhnem za jeden provaz a máme jistou mentalitu, která je právě absolutně jinak mluvícímu národu cizí. Tohle tady nechci. Ergo - Jsem už jen z principu proti tomu.

Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Richi
Void Legend

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 9:18 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Neuro chápu tvůj postoj a nechci ho nijak rozebírat.
Jen tohle bych doplnil:

Neuromancer wrote (View Post):
S vámi všemi můžu mluvit, jak mi zobák narost, a je mi milé, že i ve hře, kde se všichni baví anglicky, mohu já mluvit tak, jak je mi přirozené a dává mi to ze hry uplně jiný požitek. Tohle by byl velmi rušivý element.

Je totiž základní otázka, jak dlouho budeme ještě v této hře vůbec schopni našim jazykem s někým komunikovat. Těch hráčů ubývá, nakonec budeme postaveni do situace, že s tagem n*o se budeme prohánět jen jako jednotlivci, pokud již dnes taková situace dokonce nenastala.
Je jistá hranice, do které platí naše základní stanovy, ale za kterou již není nic. Můžeme se skutečně dočkat toho, že budeme pouze ze slovanské komunity, ale nefunkční, nebo i s cizími hráči, ale stále živí.
Chci jen říci, že je vhodné vzít do úvahy i to, zda setrvání na principech které platily před pěti lety, bude i nadále prospěšné, resp. za jakou cenu.
A cenu za takový postoj je pak také vhodné dobře uvážit.

Back to top
Neuromancer
Void Veteran

PostPosted: Fri Sep 24, 2010 10:34 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Tohle je dvousečný meč, Richi.

Stejně, jako nás to může jako klan posílit, tak nás to jakožto klan může totálně rozebrat. Základní myšlenkou našeho klanu je sdružovat lidi, kteří si spolu rozumějí, to se myslím nezměnilo a ani nikdy nezmění, to je základní kámen. Jenže k tomu je jazyková stránka věci poměrně důležitá veličina, ba přímo zásadní.

Ano, já samozřejmě vím, že cz/sk komunita v FL upadá, ale to je vlastně všeobecný trend. FL končí. Takže zásadní otázkou spíše je, zda ten konec přijmeme tak, jak jsme byli a momentálně ještě stále jsme, nebo se k tomu postavíme jinak a uděláme tak ještě jeden konec, a to přímo v našem klanu.
Konec bude, né že ne a musíme se s tím smířit. Já osobně jsem zastáncem toho, že když už jsme se jako slovanský klan zrodili, tak jako slovanský klan můžeme i zemřít. V tomto jsem klasik. Hlavně poránu.

Samozřejmě otázkou zůstává, jestli se jako klan nepřesuneme na nějakou jinou hru. Tam možná už bude nutnost se bratřit s jinak mluvícími hráči, ale to už je z mého úhlu pohledu něco jiného. Freelancer byl, je a bude hra, která nás svedla dohromady a něco nám takhle jako kolektivu dala. Jiná hra, např. JGE, bude zase nový začátek a dá nám všem možnost začít někde jinde, s jinými pravidly, jiným kolektivem a jinou mentalitou. Tam bude třeba se přizpůsobit. Ale proč se přizbůsobovat tady, když vlastně ani nemusíme?

Nerad jsem všeobecným pesimistou, ale někdo to říct musí. Tady prostě dřív, nebo později skončíme a nikdo z nás s tím nic neudělá. Byť do svého středu přijmeme třeba Zarga a další, tak kde máme záruku, že budeme mít ještě nekoho, kdo bude hrát "proti" nám?

Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Richi
Void Legend

PostPosted: Sun Sep 26, 2010 2:16 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Výborně jsi to napsal. Uplně dokonale.
S jeho přijetím jsem myslel, že by jsme to alespoň vyzkoušeli a mohli potom posoudit jestli vůbec něco dál. Zase výhoda, že je rodilý anglicky mluvící, takže by naší, a u někoho špatné, angličtině zřejmě bez problémů rozuměl.
Nicméně máš zřejmě pravdu. Ta celá komunita se zmenšuje a transplantací takových cizinců do n*o ve finále ničemu výrazně nepomůžeme. Případné oživení nevyváží riziko ztráty všeho, co n*o vždy bylo.

Back to top
Kuze
Shipyard Leader

PostPosted: Fri Oct 01, 2010 7:06 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

No ja suhlasim s nazorom Neura. Sice s anglictinou nemam ziadne problemy, rad pisem po eng. ale podla mna ked sa staneme jednim z medzinarodnich ci anglickych klanov tak stratine nasu identitu, uz nebudeme cz/sk klan...jedna z mala ale len dalsi anglicky klan zo stoviek. Takisto to ze na Voide uz lieta menej slovakov a cechov este neznamena konec FL alebo Voidu. Mozna na Voide je ich malo ale existuju aj ine mody, servre. Ten zanik FL netreba brat az tak melodramaticky a vazne...podla mna az tak velmy nezanika. Staci sa pozriet na vyvoj Freeworlds - Tides of War modu...chlapcy z devteamu posunuly hranice FL az k nemoznemu...takisto su servre, kde je dost plno...ja to vydim tak ze ked ten FW mod bude vonku a veci ktoru su v nom sa spristupnia pre ine mod tak sa mozme tesit na novy zostup FL...A ten JGE...noo ja tej hre uz neverim. V podstate jeho vyvoj uz ignorujem...viac ma zaujima Black Prophecy, ma to ovela viac potencialu ako JGE ktory sa podarilo posrat vyvojarom.

ModDB - deviantART
Back to top
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index ->  Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Time synchronized with your computer time
Goto page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 6 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum