Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   

Untitled-1

Partners   

Untitled-1

Link to us   

Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html :: View topic - Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Advanced Search

Recent Topics   Next 6 >>  
 Forum   Author   Replies   Last Post 
Výkrik do tmy! 2016 General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 4 Mon Oct 09, 2017 6:50 pm
moonman View latest post
Star Citizen General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 14 Mon Oct 09, 2017 6:48 pm
moonman View latest post
Galaxy Other mods / Ostatné módy a servre Orilion 2 Fri Sep 13, 2013 5:51 pm
Orilion View latest post
© TTY-70002 "Warthog" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Mon Sep 02, 2013 5:19 pm
Kuze View latest post
Project "Bird of Prey" 3D Modely / 3D Models Kuze 4 Sat Aug 31, 2013 10:17 am
moonman View latest post
© LR-36I "Goshawk" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Tue Aug 27, 2013 9:14 pm
moonman View latest post

Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Goto page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index -> Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Turbomet

Status: Offline
PostPosted: Sun May 10, 2009 6:59 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Zdravim vsechny je me 19 let studuju stredni skolu (autotronik).Freelancer hraju tak 3 roky (nekolikrat jsem dohral SP) uz nvm presne kolik protoze ted hraju po dlouhee dobe.Hral jsem na serverech EVO 1.30 ,NQ ,CS 1,3  1,7, VOID 2015 atd. Budu litat na serveru VOID . Chtel bych se k vam pridat protoze uz toho mate hodne zasebou a tudis mate velkej skill a vite co a jak. Momentalne delam autoskolu a musim udelat hodne testu ale cas na hrani si vzdycky najdu Razz
Back to top
View user's profile Send private message
Berserker
Void Legend

PostPosted: Sun May 10, 2009 7:12 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Takmer na vsetkom sme sa uz dohodli priamo v hre, ak teda suhlasis s pravidlami klanu, Void servra a pravidlami pre RCT, mozes si zalozit charakter (pripadne dva) a to v nasledujucich tvaroch: [n*o-RCT]_Turbomet alebo [n*o-RCT]-Turbomet

Podrobnosti o RCT a o vstupnom teste sme uz prebrali, takze uz len dodam, ze odteraz budes mat n*o v tagu, samozrejme ako klan ktory bojuje proti piratom a zlocincom tam mame vela nepriatelov, preto bud obozretny, odporucam dobre si prezriet nasu reputaciu s ostatnymi klanmi na servri   Wink

GL & HF
Back to top
mucosolvan
Clan Member

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 12:59 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Nazdar

Mam 20 a som student mediciny v CR (zatial Very Happy) , mierne blaznivy typek , cas na lietanie si vzdy najdem (aj pocas skuskoveho ajked pomenej).
Singleplayer FL som presiel snad 100 krat, ale s Multiplayerom mam male skusenosti takze pokial by to vadilo, nic sa nestane.

Inak mozno ma par ludi od vas videlo okolo Deshima Station tusim v Sikoku Very Happy pod nickom Mucosolvan50mg.

No a preco sem ? Rad spoznavam novych ludi, a omnoho pragmatickejsi dovod je ze, chcem hrat na voide v Cz-Sk clane a iny ako new order tam nehra
Back to top
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 1:54 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

mucosolvan wrote (View Post):
Nazdar

Mam 20 a som student mediciny v CR (zatial Very Happy)

no já si právě říkal, proč zrovna takovej nick...ale ted už je mi to jasný když děláš medinu Very Happy
Back to top
Hellkrusher
Void Clan Leader

PostPosted: Mon Jun 29, 2009 11:49 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj mucosolvan Smile

Tak v prvom rade sa ti chcem podakovat ze mi pomahas prekonat moje tuberacke zachvaty kaslania Smile dakujem

Co sa tyka tvojej prihlasky... ja som tiez zacinal svoju n*o karieru ako absolutny novacik takze toho sa neboj.
Tvojej ziadosti je vyhovene takze ta poprosim aby si sa podrobne zoznamil ako s klanovimi pravidlami tak s pravidlami servra a mozes si zalozit RCT charakter v tvare [n*o-RCT]-Meno cize napr. [n*o-RCT]-Mucosolvan Smile
RCT charakter budes nosit nejaku tu dobu za ktoru si ta trosku pretukneme a samozrejme aj ty nas a dame ti daky ten trening co sa tyka hrania na servri.
Tvoja snaha ta dufam povedie az k tvojmu zaverecnemu RCT testu (na jednom si uz dokonca bol Very Happy ) po ktorom ti bude pridelene plnohodnotne clenstvo v klane Smile ... info o RCT teste TU

Ber na vedomie ze nosis klanovy RCT tag a podla toho sa treba aj spravat cize hlavne snazit sa vyhybat slovnym konfrontaciam atd. ku ktorym zial teraz obcas na voide dochadza. Davaj pozor lebo s velkou pravdepodobnostou sa mozes stat obetou utoku dakeho zloducha proti ktorim bojujeme ci uz X alebo R aleo proste daky evil typek Smile

Dufam ze som ta moc nenastrasil GL a HF !!!

Back to top
hrnciaar

PostPosted: Fri Jul 03, 2009 3:00 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

zdravim Very Happy  mam 17 rokou ( skoro Very Happy ) FL som presiel asi 6x ( prinajmensom ) no po rocnej pauze som sa don zas pustil Very Happy k vam by som cel ist hlavne preto bo ste fajn parta a taktiez neni problem z recou Very Happy tak a nazaver: FOR THE NEW*ORDER !  Very Happy
uvidime sa na voide ( momentalne lietam za char "hrnec"

-ps- keep smiling  Laughing
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Fri Jul 03, 2009 3:20 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj,

takze nakoniec si sa predsa len rozhodol skusit to u nas. Fajn, ziadosti je vyhovene, prestuduj si pravidla ci uz nase klanove a aj tie na Voide aby sme predisli zbytocnym komplikaciam v hre. Nezabudni aj na nase reputacie s ostatnymi klanmi na servri.

Urcitu dobu budes teraz lietat s RCT charom, zatial si my zhodnotime teba a samozrejme aj ty nas. Ak vsetko pojde ako ma, pride na rad vstupny test.

A samozrejme, odteraz mas n*o pred menom, tak sa treba nalezite podla toho aj spravat. Na Voide sme stary a respektovany klan, takze aj od nasich rekrutov vyzadujeme spravanie sa na urovni.

Mozes si teda zalozit RCT char v tvare [n*o-RCT]-Nick.

GL & HF
Back to top
Sajinka

PostPosted: Sun Jul 05, 2009 1:51 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

ahůj je mi 15 ..jsem z Třebíče .. FL hraju asi tak hodinku  Very Happy  
a ráda bych se chtěla Freelancer naučit, samozřejmě s vaší pomocí protože sama na to prostě nemám  Rolling Eyes Very Happy ori mně překecal abych si sem dala přihlášku Smile .. Fl sem začla hráát kvůli bratránkovi (TURBOMET) .. a chtěla bych k vám protože ste jediný Cz/Sk klan na VOIDU Wink
Back to top
Salgado
Void Server Admin

PostPosted: Sun Jul 05, 2009 7:45 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj Sajinka, myslím, že by bolo určite lepšie, keby si najprv aspoň niekoľko dní lietala sama ako Freelancer. Vo všetkom Ti radi pomôžeme, aj keď budeš zatiaľ bez tagu. Uvidíš či ťa bude hra baviť a ak áno, určite si zalietaš aj s RCT tagom. Pár dní na spoznanie hry a servra ozaj neuškodí, ver mi. S pozdravom Sal.

http://www.neworderclan.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
Zaabure

PostPosted: Mon May 31, 2010 6:52 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Zdravím,

je mi 17 let a freelancera hraju cca. čtvrt roku.
Hrával jsem na galaxyserver.eu (to když tam ještě byli nějací hráči). Nedávno jsem přestoupil na Void server, no a tam mě kontaktoval hráč [ADMIN]_Salgado s tím, že na serveru je CZ/SK Klan a jestli bych se nechtěl stát jeho členem. Odkázal mě na tyto stránky a já po rychlé úvaze na jeho návrh přistoupil. Kontakt: Skype Pavel Kolar

Díky za odpověď
Back to top
Salgado
Void Server Admin

PostPosted: Mon May 31, 2010 6:56 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

no Ahoj Pavel Smile..

skúšal som ťa kontaktovať cez Skype, ale Pavlov Kolárov je tam asi 100. Tak skús ty vyhľadať mňa - Michal_Holec. Cya.

Back to top
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Tue Jun 01, 2010 8:59 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Zdravím Zaabure. Rád vidím další novou tvář, že by se rozjela menší vlna pomalého rozšiřování n*o? Razz
Já skype právě nemám, tak se chci zeptat jestli nemáš ICQ?? Jestli máš tak jsem kdyžtak hoď kontakt. V tvém případě samozřejmě platí stejně to co u Wookyho, pro informaci mám v klanu funkci recruitment leadera, což znamená, že mou úlohou je poskytovat novým členům nějaké tréninky co se stylů boje týče, pokud bys měl zájem...samozřejmě to není tak, že by ti jiní členové z n*o neposkytli trénink a informace pro bojování v PvP dle tvého zájmu, to se neboj, n*o je taková menší rodinka kde si všichni pomáháme Smile Jen ti chci napsat, že moc rád dávám rady novým hráčům a moc rád je trénuji v boji, abychom těm evilům škaredým co špiněj Sirius ukázali, že jim nedáme nic zadarmo Very Happy Very Happy Takže takhle. Hlavně je to o tom, že ti se vším s čím budeš potřebovat, bude poskytnuta pomoc Smile

Cya in space !

Back to top
Zaabure

PostPosted: Wed Jun 02, 2010 12:17 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

k tomu skype přezdívka Kolda313 a ICQ je 648830366.
Nick ve hře je Kolda nebo Zaabure
Back to top
Fingolfin

PostPosted: Mon Aug 09, 2010 7:01 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

My name is Artur.  

Im from Poland.
I came from Chelmza (small city near Torun;).
Im very old (43).
I have wife and 2 sons (17 and 11).
I had been playing Freelancer for long time. I dont remenber how long.
I played on CHSP, Hanburg, Monkey Universe, New Uniwerse, Discovery and many others. But I always back to Void.
My hobbies are science finction, fantasy, computer games and Warhammer Fantasy Battle.

Sorry for my english.

Cya in space.
Back to top
Salgado
Void Server Admin

PostPosted: Mon Aug 09, 2010 8:59 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Welcome to n*o Fin! Smile

Back to top
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index ->  Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Time synchronized with your computer time
Goto page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 5 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum