Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   

Untitled-1

Partners   

Untitled-1

Link to us   

Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html :: View topic - Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Advanced Search

Recent Topics   Next 6 >>  
 Forum   Author   Replies   Last Post 
Výkrik do tmy! 2016 General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 4 Mon Oct 09, 2017 6:50 pm
moonman View latest post
Star Citizen General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 14 Mon Oct 09, 2017 6:48 pm
moonman View latest post
Galaxy Other mods / Ostatné módy a servre Orilion 2 Fri Sep 13, 2013 5:51 pm
Orilion View latest post
© TTY-70002 "Warthog" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Mon Sep 02, 2013 5:19 pm
Kuze View latest post
Project "Bird of Prey" 3D Modely / 3D Models Kuze 4 Sat Aug 31, 2013 10:17 am
moonman View latest post
© LR-36I "Goshawk" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Tue Aug 27, 2013 9:14 pm
moonman View latest post

Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index -> Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Berserker
Void Legend

Status: Offline
PostPosted: Mon Dec 24, 2007 3:14 pm Post subject: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Žiadosť o pridelenie [n*o-RCT] tagu

Sem píšte svoje žiadosti o [n*o-RCT] tag.

Napíšte nám prosím niečo o sebe, vas vek, dalej ako dlho už Freelancera hráte a prečo chcete práve do [n*o].

Momentálne lietame na servri : The Void

V prípade akýchkoľvek nejasností ohľadom testu a všetkých vecí s tým súvisiacich nás kontaktujte tu na fórach, priamo v hre alebo cestou ICQ.

ICQ kontakty :

Berserker         285-783-040
Hellkrusher      433-494-246
Salgado           197-971-663

Applications for [n*o-RCT] tag.

Please write here something about you, how long have you been playing Freelancer, how old are you and you could also tell us why you want to join our clan.

At the present time we are officialy playing on The Void Server.

In case of any misunderstandings about our recruit entry test or all the similar stuff, feel free to contact us here on forums, in game or on ICQ

ICQ contacts:

Berserker         285-783-040
Hellkrusher      433-494-246
Salgado           197-971-663

Last edited by Berserker on Tue Jun 23, 2009 3:13 pm; edited 5 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
Gotrek
Friend

PostPosted: Sun Jan 20, 2008 8:45 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj...
píšu sem na základě info od Throlla.
Je mi 30, dělám jako správce IT na jednom státním úřadu a zkouším si udělat vysokou. Mám ženu a dva psy. Smile
Freelancera jsem několikrát dohrál jako singl a vždycky mě bavil. Jednoho dne jsem narazil na Hofylandu na Throlla a klub o on-line Freelancerovi. Nadchlo mě to, přihlásil se na Monkey Universe a začal létat jako freelancer. Throll mi pomohl překonat prvotní obtíže a seznámil mě s MU.
Koncem roku jsem kvůli škole neměl na létání čas, ale nezanevřel jsem. Po novém roce mě kontaktoval Throll, že na MU je nová verze a současně podmínka ohledně počtu členů v klanu. Vzhledem k tomu, že se známe a zřejmě Throllovi vyhovuji, nabídl mi členství v klanu.
Bylo by mi ctí tuto nabídku přijmout a vás ostatní žádám o to, abyste ji posvětili.
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Mon Jan 21, 2008 1:52 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Zdravím,

samozrejme sme radi, že niekto má záujem aj o server MU, kedže na tomto servri lietame len okrajovo - neoficiálne.

RCT - vstupný test nie je na MU potrebný, samozrejme musíš ale súhlasiť s pravidlami klanu, správať sa a konať ako pravý člen n*o. Ak sa vyskytnú nejasnosti alebo problémy všetko konzultuj s Throllom -  server MU má na starosti on.

GL
Back to top
Hellkrusher
Void Clan Leader

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 8:23 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Hello
tak som neodolal a rozhodol som sa napisat vam sem par slov Smile
tak mam 22 rokov studujem na vyske v trnave informatiku a automatizaciu  hram na par hudobnich nastrojov a na basu mastim v grindcore bande Attack of Rage. Ta mi zabera aj vacsinu volneho casu no a ked tomu tak nieje a nemusim sa venovat mojej milej tak okamzite zapinam notebook a void Smile
freelancera hram uz hodne dlho no a kedze singleplayer mi uz bol otrepany tak som skusil multiplayer...
hral som len na slovenskom serveri freelancer deathmatch a potom neskor kedze aj tam tych pvp ani zmien moc premna nebolo som v dost vela forach narazil na void.
no a na voide ma hned pri prihlaseni privital salgado a dopadlo to takto Smile
p.s. som odporca vojny tak bojovat za mier v siriuse ma hned chytilo Smile
see ya in space
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Tue Feb 26, 2008 8:27 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Dohodli sme sa už v samotnej hre, ak teda súhlasíš s pravidlami klanu môžes si založit RCT char.

Cya in space
Back to top
throll

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 11:50 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Hellkrusher wrote (View Post):
Hello

Vitaj a C U up there...  Wink
Back to top
moonman
Void Veteran

PostPosted: Mon Mar 03, 2008 10:15 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Caute som Sadman , pre kamosov sad Smile

Som mlady pilot Freelancera nedavno som zacal hrat na VOIDe tak povedzme ze na pozvanie Salgyho Smile,Freelancer hram asi 3 - 4 mesiace hral som na hideoute u inqa, kde som spoznal Red_Rowena alias Salgado , paci sa mi vas kolektiv aspon ty ludia co uz poznam z klanu, na navrh salgyho sa prihlasujem za RCT pilota klanu Smile aj ked nie som este velmi skuseny a silny hrac ale verim ze pod vasim vedenim sa tomu vela naucim....Smile takze asi tolko , aha este daco....ako z mojho osobneho profilu , ze som z KE okolia, SK Smile , hovorim jazykmi plynule slovensky , madarsky , aj cesky (sa da povedat Smile trochu anglicky a nemecky....asi tod vse
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Berserker
Void Legend

PostPosted: Tue Mar 04, 2008 1:35 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj,

som rád, že si sa nakoniec rozhodol pre náš klan, v n*o sa toho naučíš hodne veľa to ti garantujem, sme predsa najstarší FL klan v česku a na slovensku  Smile

Nezabudni si ešte podrobnejšie prezrieť pravidlá klanu, taktiež pravidlá servra The Void a podmienky pre prijatie RCT. Nezabudni, že odteraz máš n*o tag pred menom. Ak teda súhlasiš s pravidlami môžeš si založiť recruit charakter a to v tvare: [n*o-RCT]_Nick alebo [n*o-RCT]-Nick

Tak teda vitaj na palube..

Good luck and cya in space.
Back to top
Vetalla

PostPosted: Sat Mar 08, 2008 3:05 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

My name is Marek.
I am 21 years old.
I came from Ostroleka(north-east Poland).
I have been playing Freelancer since year 2003.
I had been playing Void a year ago for about 2 weeks.
I have fighting experiece from other servers like CHSP or Hamburg City Server.
My hobbies are:collecting stamps(someone could tell that this is a lie, but it is true;)I collect stamps since twelve.
I like to listen to music sometimes especially rock(usually when pvping).
I would like to join New Order clan because I believe I can take part in improving this clan.
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Sat Mar 08, 2008 3:16 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Czesc

I dont speak polish well and your english is good so it will be better to communicate in english lang of course. Anyway many things on the web as clan rules etc are translated to polish language so u can check it easily.

Dont forget to see Void server rules too, our reputations with other clans, and requirement for RCT. If you agree with this you can make your RCT character : [n*o-RCT]_Nick  or [n*o-RCT]-Nick

You will wear this char for few weeks, during this time we will have our eyes on you. Then there will be entry RCT test. Thats all for now I think, don't forget you are wearing n*o in your name since today.

Your current RCT mates are Hellkrusher and Sadman. It seems if things will go well you all will have entry test together.

Good luck m8
Back to top
Luker

PostPosted: Tue Mar 25, 2008 6:19 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Cauko,

volam sa Luker, mam 15 rokov a velmi rad by som sa pridal do vášho FL klanu. Niekolkokrat som prešiel singleplayer, no teraz keď mám (konečne) internet skúsil som aj MP. Lietam na VOID-e už asi týždeň a snažím sa zdokonaľovať lebo pvp je niečo uplne ine ako boj proti PC. Nie som zatiľ síce moc dobrý pilot, no chcel by som sa ďalej zdokonaľovať vo vašom klane.

Luker
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Tue Mar 25, 2008 8:43 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj Luker,

podrobnejšie si prejdi pravidlá klanu, taktiež pravidlá Void servru a podmienky pre prijatie RCT.

Ak s týmto všetkým súhlasíš môžeš si založit RCT charakter a to v tvaroch : [n*o-RCT]_Nick alebo [n*o-RCT]-Nick

Tento char budeš používať v najbližších týždnoch, budeš pod dohľadom RCT komisie a zároven si oťukáš aj ty nás. Potom príde na rad vstupný test, ale nemusíš sa báť.. nie je to nič hrôzostrašné.  Smile

GL & HF
Back to top
Auron

PostPosted: Fri Mar 28, 2008 9:14 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

No nazdárek lidi...jo tak něco o sobě...Freelancera jsem hrál na Hall203 EVO a tak...pak jsem toho nechal a věnoval se hře Lineage2..tudíš sem Freelancera skoro 4 roky nehrál =)....je mi 22 let...už pracuji..takže hafo času....proč chci k vám...no protože chci aby jste věděli kdo je ten nejlepší  Wink  Very Happy ....s několika z vás už sem se setkal =)....tak snad to vyjde...tak se zatim mějte...a at Vás provází síla  Wink
Back to top
Berserker
Void Legend

PostPosted: Fri Mar 28, 2008 10:45 am Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Zdar,

tak ako som písal v mojej reply na Lukerovu prihlášku.. ak zo všetkým súhlásíš, máš povolenie založiť si a lietať s RCT charakterom. Tvary charov už poznáš.

Ak všetko pôjde tak ako má, tak Ty a Luker budete mať spoločný test, ale až o niekoľko týždnov.

Btw budte v hre viac opatrní, naše sily vzrastajú a čím viac nás bude tým väčším cieľom budeme pre nepriateľské klany na Voide, bude pilno  Wink

GL & HF
Back to top
Lucky
Clan Member

PostPosted: Sun Mar 30, 2008 6:05 pm Post subject: Re: Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Reply with quote

Ahoj, jsem Lucky, je mi 30 let, jsem sales manager, takže velice rád utíkám oddechovat do virtuálního světa... Freelancer single jsem dohrál asi třikrát, na Voidu jsem hrál tak před dvěmi lety, cca půl roku, ted´ po dlouhé době začínám znovu. Velice rád bych se stal rekrutem, jsou mi velice blízké názory a pravidla n*o clanu a moc rád se k vám připojím. Jste clan s nejdelší historií, velkou tradicí a jste zásadoví, což si cením...

Lucky
Back to top
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index ->  Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Time synchronized with your computer time
Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum