Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   

Untitled-1

Partners   

Untitled-1

Link to us   

Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html :: View topic - Žádost o prijetí do klanu
Ranks   •  Forum FAQ   •  Usergroups
Staff   •  Statistics   •  Board Rules

Search for at
www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Advanced Search

Recent Topics   Next 6 >>  
 Forum   Author   Replies   Last Post 
Výkrik do tmy! 2016 General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 4 Mon Oct 09, 2017 6:50 pm
moonman View latest post
Star Citizen General Discussion / Všeobecná diskusia Salgado 14 Mon Oct 09, 2017 6:48 pm
moonman View latest post
Galaxy Other mods / Ostatné módy a servre Orilion 2 Fri Sep 13, 2013 5:51 pm
Orilion View latest post
© TTY-70002 "Warthog" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Mon Sep 02, 2013 5:19 pm
Kuze View latest post
Project "Bird of Prey" 3D Modely / 3D Models Kuze 4 Sat Aug 31, 2013 10:17 am
moonman View latest post
© LR-36I "Goshawk" 3D Modely / 3D Models Kuze 3 Tue Aug 27, 2013 9:14 pm
moonman View latest post

Žádost o prijetí do klanu

Post new topic   Reply to topic   printer-friendly view    www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index -> Applications / Prihlášky pre vstup do klanu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SuperMuf

Status: Offline
PostPosted: Sat Feb 04, 2012 7:07 pm Post subject: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Nějako mě nenapadá co tu vlastně napsat, takze stručně.

Jelikož k smrti nesnáším libovolné veškeré zloduchy, rád bych se spolu s vámi podílel na jejich soustavné a cílené likvidaci.

Bude mi ctí, pokud mi dovolíte, vstoupit do vašich řad.

SuperMuf
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Sat Feb 04, 2012 8:17 pm Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Ahoj Wink
Těší mě, že jsi nám nakonec napsal.
No já se s mufem potkal několikrát ve hře, měli jsme i jedno pvp a na to, že po netu hrál teprve týden to bylo víc než dobré. Takže si troufám tvrdit, že test by po našem tréninku v RCT období určitě zvládl.
Já jsem určitě za, aby sis udělal RCT chary.. vyčkej prosím ještě na vyjádření ostatních Wink

Back to top
View user's profile Send private message
SuperMuf

PostPosted: Sat Feb 04, 2012 8:46 pm Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Rád počkám, času mám, že bych ho mohl rozdávat Smile
Back to top
Salgado
Void Server Admin

PostPosted: Sun Feb 05, 2012 10:57 am Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Ahoj Zapfod, ja s tým nemám žiadny problém. Stačí si spraviť RCT chary a môžeš začať lietať ako náš rekrut, hehe. Sme partia pohodových a kamarátskych ľudí, všetko dospelí ľudia.. takže v komunikácii by nemal byť žiadny problém. Hráme trošku tvrdšiu RP ako ostatní na Hale, tak dúfam, že ti to nebude prekážať. Zopár týždňov budeš lietať s RCT tagom, a po dohode toto skúšobné obdobie zakončíme záverečným testom. Ovládanie pravidiel servra, a klanových pravidiel je samozrejmosťou a verím, že to už máš v malíčku. Možno by som ťa mal upozorniť, že vstupom do n*o ti zanikne možnosť lietať aj v iných charakteroch a hlavne v charakteroch s inou RP. No, tak čo viac dodať? Vitaj u nás a bav sa, hehe.. Letu zdar!

PS.: Dúfam, že nebudú vadiť moje ďalšie otázky, hehe. Mohol by si nám napísať troška viac o sebe, ako si sa dostal k Freelanceru, k Halu a prečo si si vybral práve nás. Môžeš pripojiť aj zopár viet z reálneho života.

http://www.neworderclan.net
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website MSN Messenger
SuperMuf

PostPosted: Sun Feb 05, 2012 9:36 pm Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Rád zodpovím jakékoli všetečné dotazy. Jen mi trochu déle trvá než se rozkecám. Jsem spíš introvert ale srovná se to, znám se. Jen co si to trochu zvyknu Smile
Back to top
Orbit

PostPosted: Fri Feb 10, 2012 5:02 pm Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Zdravím. Asi jako Muf řeknu něco stručně.
FL hraju asi 2 roky (tyden SP, a zbytek na Discovery 4.84, kde jsem pusobil jako Freelancer)
Na PVP nejsem moc Extra ( to co jsem předvedl v areně byl velký a několikanásobný haluz Very Happy)
Rad lovím NPC a nemám moc v lásce pirátství nebo policejní službu.
Rád bych se přidal za účelem pomáháním ostatních a hubením "škodlivé havěti" Wink, taky se mi líbí vaše "RP povídky"
V policejních službách mi všecko příjde jednotvárné.
Back to top
Orilion
Recruitment Leader

PostPosted: Fri Feb 10, 2012 7:25 pm Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

Ahoj.
Já jsem určitě za, aby sis udělal RCT chary. V Areně bylo dnes poznat, že už máš dva roky s hraním FL zkušenost. Rád ti zodpovím veškeré dotazy, předám mé zkušenosti v pvp a doufám stejně jako v případě mufa, že tě připravím dostatečně na test. Dlouho po polovi se nekonala žádná slavnost v podobě RCT testu Smile a nyní tu máme hned dva zájemce. Už se těším. Musím nakoupit tobacco a absinth potom Very Happy
Počkej ještě prosím na vyjádření ostatních.

Back to top
Orbit

PostPosted: Sat Feb 11, 2012 7:48 am Post subject: Re: Žádost o prijetí do klanu Reply with quote

O.K. Já nikam nepěchám. Wink
Back to top
Post new topic  Reply to topic   printer-friendly view www.neworderclan.net/freelancer/neworder/html Forum Index ->  Applications / Prihlášky pre vstup do klanu Time synchronized with your computer time
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum