Untitled-1

Menu   

Untitled-1

Void Online   

 
Server is: offline
Untitled-1

Videos   

Untitled-1

[n*o] OGame Alliance   


Untitled-1

Partners   


Untitled-1

Link to us   

 
Freelancer Clan [n*o]

Untitled-1

Sentinel Side   

 
 You have been warned!
We have caught 1333 shameful hackers.

 
Recruit Test
InaugurationInitial test for our recruits before they join the clan / Test zručnosti pre našich nováčikov pred ich vstupom do klanu


Náš klan je otvorený pre všetkých pilotov, ktorých Freelancer zaujal a radi by lietali troška viac organizovane. Máme záujem hlavne o ľudí, pre ktorých je FL koníčkom a sú ochotní mu venovať pár hodín týždenne. Samozrejme, lietať s [n*o] tagom nezačnete ihneď - najprv si Vás (a takisto Vy nás) malinko otestujeme a skúsime Vás troška spoznať. Po dobu niekoľkých týždňov preto budete lietať s "recruit" tagom, a ak uznáme, že ste hodní vstupu do klanu, určíme Vám termín vstupného Testu (popísaný nižšie).

Na úvod je potrebné prečítať si pravidlá klanu - Clan Rules - a takisto pravidlá servra, na ktorom lietame: Void Server Rules. Vyhnete sa tak zbytočne nejakým komplikáciám a nejasnostiam do budúcna. Čo sa týka našej role-play (RP) - klan [n*o] je antipirátsky klan. Nie sme navy ani nejaká vesmírna polícia, piráti ako takí nám nevadia - vadí nám hlavne vyberanie daní (dá sa predsa zarobiť aj čestne), opakované zostrelovanie slabších pilotov bez príčiny (znak určitej nadradenosti a egoizmu) a zabíjanie ostatných hráčov z nudy, alebo len tak pre radosť (na PvP sa predsa dá aj normálnym spôsobom vyzvať). Na našej muške sú preto všetci tí, ktorí prevádzkujú takúto činnosť a myslíme si, že si zaslúžia jediné - a to smrť. Ak teda súhlasíte s našim pohľadom na lietanie v Síriu - a chcete sa stať jedným z nás, napíšte nám pár slov o sebe, prečo chcete k nám a niečo o Vašej doterajšej skúsenosti s FL - Prihláška - a určite sa dočkáte odpovede. Našimi rekrútmi sú momentálne títo piloti:
RCT začíná na planetě Denver v systému Colorado, odkud pokračuje do sytému Galileo, Shikoku, Kepler a končí na Battleship Rio Grande v sytému Colorado (viz. popisový obrázek):Test zaczyna się na planecie Denver w systemie Colorado, skąd leci się do systemu Galileo, a następnie do Shikoku, Kepler a kończy się na Battleship Rio Grande (Colorado). Patrz obrazki:RCT starts on the planet Denver in the Colorado system, from where he continues to the Galileo system, Shikoku, Kepler and he finish at the Battleship Rio grande in the Colorado system (see added pictures):

Šípky - Smer letu
Krúžky - Záchytné body
Plný Kruh - Cieľ

Po cestě musí formou PVP porazit členy [n*o], kteří na něj čekají rozmístěni po trase (Rozmístění a počet lovců není RCT znám). RCT musí podle pravidel boje (viz. níže) porazit každého lovce, jinak nesmí pokračovat po trase. U základen, sloužících jako záchytné body, smí RCT zadokovat pouze v případě, pokud porazí lovce u dané báze na něj čekající.

Pokud RCT proletí danou trasu a porazí všechny lovce v daném časovém limitu, bude přijat do klanu [n*o] budou mu poskytnuty všechny výhody členství.

Pravidla pro PVP:

V boji se nesmí regenerovat. Pokud je RCT zabit, letí ze svého posledního záchytného bodu znovu na místo, kde byl sestřelen lovcem, který zůstal ve stavu (Tzn. nezregeneroval) ve kterém se nacházel bezprostředně po boji. Po poražení daného lovce smí RCT zregenerovat a letět dál po trase. Ve finálním boji stojí RCT proti dvěma lovcům, které musí porazit výše zmíněným způsobem.


Časový limit: 1 hodina. Povolené lode: triedy HF a VHF. GL a GF.
RCT musi w formie PVP pokonać członków n*o, którzy są rozmieszczeni w różnych punktach trasy.Rekrut musi lecieć tylko po wyznaczonej trasie i pokonać każdego z wyznaczonych przeciwników. RCT po pokonaniu łowcy może zadokować na pobliskiej bazie (jeżeli taka akurat się znajduje).

Jeżeli rekrut przeleci wyznaczoną trasę i pokona wszystkich swoich przeciwników w wyznaczonym czasie jest przyjęty do klanu [n*o] i będą mu przyznane wszelkie przywileje pełnowartościowego członka klanu [new*order].

Regulamin walki na teście:

Nie wolno regenerować się podczas walki, jeżeli RCT zostanie pokonany zaczyna lecieć od miejsca ostatniego dokowania na miejsce ostatniej walki (łowca nie regeneruje się również). Po pokonanieu przeciwnika rekrut może się zregenerowć i lecieć dalej w/g trasy. W ostatniej, decydującej walce RCT staje przeciwko dwóm przeciwnikom.


Czas testu to 1 godzina, powodzenia.During the way the RCT must kill in PvP fights all members of [n*o] who are waiting for him at their positions in the flight path (deploying and the number of hunters is secret for RCT ). RCT must kill every hunter, until that he can not continue in the way. At the bases able for dock RCT can dock only in that cause if he will kill the hunter who is waiting him at that base.

If RCT will manage himself to the finish of the flight path and he will kill all hunters in the time limit he will be accepted into the clan [n*o] and he will get every conveniences of membership in our clan.

PvP rules:

Using nanobots or shield bateries during the PvP is prohibited. If the RCT is killed by hunter (hunters do not regen) he can continue from the last base where he has dock. He can repair his ship and he must try and kill that hunter again. When that hunter will be killed RCT can continue in his way. In the final fight the RCT will be againts two hunters.


Time limit: 1 hour. Allowed ships: Class HF and VHF. GL and GF.

Copyright © by Freelancer Clan [n*o] All Right Reserved.

Published on: 2007-12-25 (2574 reads)

[ Go Back ]
Content ©
1: [n*o] Clan Video 3 33 times
2: Void Toolbar 21 times
3: Freelancer Mod Manager 1.4  164 times
4: Freelancer GLS Workaround 94 times
5: Void 2112v5A Mód 47 times


Spambot Killer
Site Map

[News Feed] [Forums Feed] [Downloads Feed] [Web Links Feed] Powered by HTML Purifier[Validate robots.txt]


PHP-Nuke Copyright © 2006 by Francisco Burzi.
All logos, trademarks and posts in this site are property of their respective owners, all the rest © 2006 by the site owner.
Powered by Nuke-Evolution.

[ Page Generation: 0.35 Seconds | Memory Usage: 3.47 MB | DB Queries: 35 ]

.